Morgan Stanley першим в США дозволить багатим клієнтам інвестувати в біткоїн-фонди

18 березня 2021, 11:08

Morgan Stanley дозволить інвестувати в біткоїн-фонди заможним клієнтам і інвестиційним компаніям. У банку вважають, що цей актив походить клієнтам з «високою толерантністю до ризику».

Morgan Stanley першим з великих банків США дозволить своїм клієнтам вкласти частину фіатних активів в біткоїн-фонди, пише CNBC з посиланням на внутрішній документ кредитної організації.

Відео дня

На такий крок банк пішов після того, як клієнти банку почали вимагати доступ до криптовалюти. Відзначається, що зростання біткоїну в останні місяці 2020 року змусила фірми з Уолл-стріт задуматися про участь в цьому класі активів.

За даними видання, з наступного місяця доступ до фондів на основі біткоїну отримають тільки заможні клієнти банку, з активами не менше ніж на $2 млн.

У Morgan Stanley вважають, що такий волатильний актив, як біткоїн, підходить для інвесторів з «агресивною толерантністю до ризику», пише видання.

Також в Morgan Stanley планує дозволити доступ до біткоїн-фондам та інвестиційним компаніям. Для цього компаніям необхідно мати активи не менше ніж на $5 млн і вони повинні бути клієнтами Morgan Stanley не менше пів року.

Потенційні інвестори зможуть вкласти в криптовалюта не більше 2,5% від загального обсягу своїх інвестиційних портфелів.

Повідомляється, що Morgan Stanley планує відкрити своїм клієнтам доступ до трьох кріптовалютним фондам. Два фонду представляє компанія Galaxy Digital Майка Новограца, третій був запущений FS Investments спільно з NYDIG.

Раніше повідомлялося, що найстаріший американський банк Bank of New York Mellon буде зберігати, переводити і випускати криптовалюту за дорученням своїх клієнтів, які займаються управлінням активами. У банку зазначили, що цифрові активи стають частиною мейнстриму.

Нагадаємо, що 13 березня курс біткоїна вперше перевищив позначку в $60 тисяч .

Новий виток зростання курсу криптовалюти припало на лютий 2021 року - після того, як Tesla оголосила про покупку біткоїна на $1,5 млрд. Тоді ринкова капіталізація криптовалюти перевищила 1 трлн доларів. Потім біткоїн впав до 45 тисяч доларів, однак в березні зростання відновилося.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X