monobank розриває співпрацю з ТАСкомбанком

27 травня 2020, 10:42

monobank розриває співпрацю з належним Сергію Тігіпку ТАСкомбанком.

monobank вирішив припинити співпрацю з одним зі своїх банків-партнерів - належить Сергію Тігіпку ТАСкомбанк. Про це в інтерв'ю виданню Мінфін повідомив співзасновник проекту Олег Гороховський.

Відео дня

При цьому, Універсал-Банк, який також входить до групи ТАС Сергія Тігіпка залишиться основним партнером monobank.

«У нас залишаться каси Універсал Банку, А-Банку і мережу iBox, а з ТАСкомбанк більше працювати не будемо», - підкреслив Гороховський.

Як зазначає видання Мінфін, у деяких клієнтів monobank виникли труднощі зі зняттям великої суми готівки через ТАСкомбанк, який обмежив видачу сумою в 150 тисяч гривень.

«Значить, виходить, що гроші переглянеш скільки хочеш через касу ТАСкомбанку (Поповнення для monobank), а як прийшов час забирати депозит (Через банк-партнер) - так у нас є внутрішнє розпорядження, яке обмежує видачу готівкових коштів понад 150 тисяч грн », - написав автор відкликання.

monobank - роздрібний продукт АТ Універсал Банк (Входить до групи ТАС бізнесмена Сергія Тігіпка), який виник в рамках співпраці з командою Fintech Band. Її створили колишні топ-менеджери ПриватБанку Дмитро Дубілет, Олег Горохівський і Михайло Рогальський. monobank позиціонує себе як перший в Україні мобільний банк без відділень. Проект генерує основний прибуток Універсал Банку. В інтерв'ю НВ Тігіпко говорив, що monobank став прибутковим в вересні 2018 року - менш ніж за рік після запуску.

Нещодавно засновники проекту monobank оголосили про плани запустити його аналог на новому ринку, що розвивається.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X