МММ по-африканськи. Творець найбільшої фінансової піраміди запустив її аналог в ПАР

19 серпня 2015, 09:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Творець наймасштабнішої на пострадянському просторі фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді запустив аналогічний проект в ПАР

Учасникам обіцяють дохід в розмірі 30% на місяць від вкладеної суми, повідомляє видання Медуза.

На англомовному сайті говориться, що метою створення піраміди є не гроші, а боротьба з "несправедливою фінансовою системою".

Відео дня

На останньому відеозаписі, опублікованому на сайті, Сергій Мавроді, закинувши руки за голову, говорить, що в ПАР справи у його проекту йдуть добре. "Всім все платиться", - підкреслив Мавроді.Перший запис у фейсбуці південноафриканської піраміди датований січнем 2015 року, проте ЗМІ звернули увагу на діяльність МММ тільки зараз. Першу замітку опублікувало видання Moneyweb 17 серпня.

Піраміда МММ діяла в 1990-і роки. В неї вклали свої гроші мільйони людей, багато втратили всі свої заощадження. Сергій Мавроді за створення піраміди провів в ув'язненні чотири з половиною роки. У 2007 році він вийшов на свободу.

В 2011 році Мавроді запустив нову піраміду, яка отримала назву МММ-2011, а після її краху він оголосив про створення МММ-2012. Як повідомляється на сайті Мавроді, підрозділи МММ діють в Індонезії, Бангладеш, Індії, Малайзії та інших країнах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X