Митниця оскаржила скасування багатомільярдного штрафу Коболєву

9 серпня 2018, 09:54

Енергетична митниця Державної фіскальної служби (ДФС) подала апеляційну скаргу на рішення Подільського райсуду Києва про скасування виписаного голові Національної акціонерної компанії (НАК) Нафтогаз України Андрію Коболєву штрафу в розмірі 7 млрд грн.

Про це повідомили в Київському апеляційному адміністративному суді, пише enkorr.

Розгляд апеляції відбудеться 15 серпня.

Відзначається, що суд першої інстанції не знайшов правопорушень в діях Нафтогазу як компанії і Коболєва як посадової особи і закрив розпочату енергомитницею справу про порушення митних правил, в рамках якого був виписаний штраф.

Відео дня

Нагадаємо, що ДФС виписала очільнику Нафтогазу Андрію Коболєву штраф на 8,3 млрд грнчерез відмову компанії оформляти і оплачувати поставки Газпрому в непідконтрольних Україні територіях Донбасу.

В. о. голови ДФС Мирослав Продан вже повідомив, що має намір розібратися в наявності підстав на вирішення про нарахування штрафу.

Пізніше в президент України Петро Порошенко доручив генеральному прокурору та в.о. голови Державної фіскальної служби перевірити обгрунтованість штрафу в 8,3 млрд грн, накладеного на главу Нафтогазу Андрія Коболєва.

Після цього в ДФС заявили, що штраф виписано не персонально Коболєву, а державній компанії, яку він очолює.

Коболєв подав до суду на ДФС через виписаний штраф.

27 липня Подільський районний суд Києва визнав незаконним і скасував рішення Енергетичної митниці Державної фіскальної служби оштрафуватиКоболєва на 7 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X