Міноборони озвучило бюджетні апетити на 2016 рік

1 вересня 2015, 13:45
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Міністерство оборони України направило бюджетний запит на загальну суму 86 мільярдів 952 мільйони гривень

Про це повідомляється на сайті Міноборони.

"Із цієї суми 46,5 мільярдів гривень передбачається отримати для фінансування Збройних Сил України в межах граничного обсягу видатків, 790 мільйонів — за рахунок доходів і видатків спеціального фонду і 39,6 мільярда гривень — в результаті додаткового бюджетного запиту", - сказано в повідомленні відомства.

Відео дня

У міністерстві запевняють, що додатковий бюджетний запит забезпечить підвищення рівня боєготовності військових частин і підрозділів Збройних Сил, фінансування оборонних програм розвитку обзроєння та військової техніки, а також будівництва житла для військових.

Пізніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд планує зберегти, а можливо, збільшити бюджет, необхідний для оборони України. При цьому прем'єр додав, що в 2016 році також планується виділити кошти на будівництво чотирьох корветів.

Нагадаємо, у 2014 році бюджет Міноборони склав близько 15 мільярдів гривень.

Після початку АТО відомство попросило Кабмін додатково виділити 7,7 мільярда гривень. Після цього видатки на оборону перевищили 20 мільярдів гривень.

У липні 2015 року Рада ухвалила закон про внесення змін до держбюджету на 2015 рік збільшивши видатки на оборону та безпеку на понад 5 мільярдів гривень на додачу до вже передбачених у бюджеті 44,6 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X