Мінфін усунув банк Тігіпка від торгівлі держпаперами

16 квітня 2018, 08:47

Міністерство фінансів України ухвалило рішення розірвати договір з Універсал банком бізнесмена Сергія Тігіпка за повторне невиконання взятих на себе зобов'язань.

Про це повідомили в прес-служба відомства, передає агентство Інтерфакс-Україна.


Універсал Банк (Universal Bank) раніше - банк Універсальний був заснований у 1994 році. У 2016 році банк придбала група ТАС.

Відео дня

Група ТАС заснована в 1998 році, має активи в фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. У фінансовий сектор групи крім Універсал банку входять ТАСкомбанк, ВіЕс банк, дві страхові компанії та низка інших організацій. Засновником і основним акціонером групи є Сергій Тігіпко.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів ТАСкомбанк посідав 20-е місце (14,7 млрд грн) серед 84, що діяли в країні банків.


Крім того, за підсумками конкурсу Мінфін вирішив включити Альфа-банк, банк Південний і Кредобанк до числа первинних дилерів на ринку державних цінних паперів.

Крім цього, в УкрСиббанк були направлені листи з попередженням про можливість виключення його з первинних дилерів за невиконання зобов'язань.

Мінфін також повідомив, що з 14 травня втратять силу нинішні редакції договорів про співпрацю на ринку державних цінних паперів, у зв'язку з чим первинним дилерам необхідно їх перепідписати з Мінфіном.

Нагадаємо, що первинними дилерами на ринку державних цінних паперів є ОТП Банк, Укргазбанк, Ощадбанк, Сітібанк, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, УкрСиббанк, Укрсоцбанк, Укрексімбанк, а також Приватбанк, який отримав цей статус при попередньому оновленні списку в липні минулого року.

Показати ще новини
Радіо NV
X