Мінфін схвалив стратегію розвитку Приватбанку

27 червня 2018, 11:09

Міністерство фінансів затвердило Стратегію розвитку Приватбанку до 2022 року.

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Документ передбачає впровадження ефективної системи управління ризиками, вирішення проблеми з непрацюючими кредитами, а також низку організаційних та управлінських змін, спрямованих на підвищення ефективності та зменшення витрат.

Відео дня

"Ми вважаємо, що практична імплементація положень Стратегії сприятиме зміцненню сильних сторін банку та його позиції на ринку, забезпечуючи при цьому прийнятний рівень дохідності на рівні з найкращими гравцями. Гарантом імплементації затвердженої стратегії розвитку буде незалежна Наглядова рада банку", - зазначила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

Відповідно до зазначених в Стратегії показників у 2022 році Приватбанк планує отримати 8,4 млрд грн чистого прибутку і буде готовим до виходу держави з капіталу.

Сумарний дохід для акціонера в період з 2018 по 2022 роки становитиме 81 млрд грн, без урахування коштів, які Приватбанк має повернути через суди.

Нагадаємо, що у квітні Наглядова рада Приватбанку затвердила стратегію розвитку банку до 2022 року

18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішив докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн - в грудні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X