Ставки знову ростуть. Мінфін залучив на аукціонах ОВДП понад 7 млрд гривень

7 жовтня 2020, 10:53

Міністерство фінансів на аукціоні ОВДП 6 жовтня змогло залучити до держбюджету 7,25 млрд гривень.

В ході аукціону Мінфін запропонував інвесторам три випуски цінних паперів у національній валюті і один в іноземній валюті, повідомляється в Facebook відомства.

Термін обігу пропонованих гривневих облігацій склав - 3 місяці, 1 рік і 3 роки. Термін обігу валютних облігацій склав 6 місяців.

Відео дня

Від розміщення гривневих 3-місячних паперів Мінфін залучив до держбюджету 1,6 млрд гривень. Ставку за цими паперами Мінфін підвищив на 19 базисних пунктів - до 7,19%. Від розміщення однорічних паперів вдалося залучити 1,1 млрд гривень, ставку прибутковості при цьому підвищили на 39 б.п. - до 9,89%.

За трирічними паперами в бюджет вдалося залучити найменше - 729 млн грн. При цьому Мінфін підвищив ставку дохідності на 45 б.п. - до 10,95%.

Від розміщення шестимісячних паперів в доларі в бюджет вдалося залучити $ 135 млн, при цьому середньозважена ставка прибутковості залишилася незмінною - 3,39%.

Нагадаємо, що в ході попереднього аукціону ОВДП 29 вересня Мінфін зміг залучити в бюджет 2,04 млрд грн і підвищив ставки по всіх гривневих паперів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X