Мінфін по-новому звітуватиме щодо діяльності держбанків

3 вересня 2018, 11:29

Міністерство фінансів запроваджує на офіційному сайті регулярне і детальне звітування про основні показники діяльності банків, виконання індивідуальних стратегій, а також про роботу з портфелями проблемних активів.

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Згідно з планом, Мінфін оприлюднює формат нового щоквартального звіту з урахуванням вимог чинного законодавства.

По кожному з чотирьох державних банків - Приватбанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку передбачено оприлюднення основних відомостей - акціонери, керівництво банків, організаційна структура, кількість клієнтів.

Відео дня

Міністерство оприлюднюватиме дані про обсяги активних та пасивних операцій, розміри кредитних та депозитних портфелів, фінансовий результат, інформацію про обіг в POS-термінальній мережі, суми платежів населення тощо.

Крім того, звіт міститиме агреговані дані про діяльність банків державного сектору з точки зору їх організаційної структури та місця в банківській системі України.

Також Мінфін окремим звітом кожні півроку планує висвітлювати результати роботи банків державного сектору з проблемними активами (NPL), включаючи результати вже здійснених процедур реструктуризації та задоволених судових позовів банків.

Раз на рік на порталі подаватиметься інформація, яка стосується реалізації стратегій розвитку банків. Перший розширений звіт буде оприлюднено 1 листопада.

Фото: приклад нового звіту від Мінфіну

Показати ще новини
Радіо НВ
X