Не тільки для ФОПів. Мінцифри хоче перевести в Дію всіх платників податків

26 березня 2021, 14:05

Мінцифри хоче перевести в Дію всіх платників податків. Запуск можливості оплати податків в Дії для ФОП на спрощеній системі в міністерстві вважають першим кроком.

У Міністерстві цифрової трансформації хочуть перевести всіх платників податків на платформу Дія — сайт або мобільний додаток. Про це глава Мінцифри розповів в коментарі Інтерфакс-Україна.

Відео дня

У міністерстві розглядають переведення ФОП на сплату податків через Дію як перший крок до добровільного переведення всіх платників податків на цю платформу.

«Спочатку ФОП на спрощеній системі (отримають можливість) оплати в додатку і на порталі, і поступово переведемо весь кабінет платника податків на Дію», — заявив Федоров.

Міністр додав, що поступово в Дії з’являться всі можливості, зокрема і роботи з касовими апаратами (РРО). Конкретні терміни появи нових функція він назвати не зміг.

За словами міністра це буде працювати як податковий кабінет, тільки «з класним дизайном», і більш зручно — після реінжинірингу всіх процесів.

Раніше в березні Федоров анонсував появу в Дія можливості автоматичної реєстрації ФОП та оплати податків.

У січні Мінціфра анонсувала низку нових цифрових послуг, які з’являться в Дія в квітні поточного року. Серед іншого міністерство обіцяє також запустити Дія ID, електронний лікарняний і можливість зміни місця прописки онлайн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X