Немає підстав говорити про підрив незалежності НБУ — Марченко

2 липня 2020, 16:27

Міністр фінансів Сергій Марченко вважає, що підстави для розмов про підрив незалежності Національного банку України та довірі МВФ відсутні.

Міністр фінансів Сергій Марченко вважає, що підстави для розмов про підрив незалежності Національного банку України та довірі МВФ відсутні. Про це він розповів під час брифінгу в четвер, передає Інтрефакс-Україна.

Відео дня

«Ми продовжуємо роботу з міжнародними партнерами, з інвесторами. Є відповідна реакція МВФ, вона стримана. Ми також вважаємо, що повинні забезпечити в цілому незалежність НБУ. Ніхто в країні не ставить під сумнів незалежність Нацбанку», — підкреслив міністр.

Також він додав, що сподівається на співпрацю НБУ з Мінфіном в реалізації своєї монетарної політики незалежно від того, хто буде обіймати посаду голови НБУ.

Раніше в ході того ж брифінгу Марченко заявив, що новина про те, що Яків Смолій вирішив покинути пост глави НБУ, стала для нього шоком. Також він додав, що це сталося в незручний момент. На тлі новин про відставку Смолія міністерству фінансів довелося відкласти розміщення євробондів на $ 1,75.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X