Madison Pacific Trust Limited шукає в Україні власників євробондів ПриватБанку

7 серпня 2019, 16:14

Madison Pacific Trust Limited, довіритель (трасті) за євробондами ПриватБанку (Київ), розмістив в газеті Верховної Ради Голос України оголошення про пошук власників євробондів банку.

У повідомленні компанії, опублікованому в середу, 7 серпня, зазначено, що Лондонський міжнародний суд арбітраж (LCIA), встановив фактори, які визначатимуть права нових власників облігацій на погашення.

Відео дня

Нагадаємо, в липні стало відомо, що арбітраж в суперечці щодо двох випусків єврооблігацій ПриватБанку на суму $335 млн, які були примусово конвертовані в капітал банку після націоналізації, став на бік власників таких облігацій. Згідно з документацією, опублікованою 22 липня довірчим керуючим (trustee) Madison Pacific Trust Limited, на виплати будуть впливати два фактори: особистість власника облігацій і дата їх придбання (до 14 червня 2019 року або пізніше). Trustee не опублікував повну інформацію про виплати, однак попросив надати до 13 серпня інформацію про власників єврооблігацій для передачі її адвокатам ПриватБанку.

У банку заявили, що рішення суду за цими випусками, є частковими (partial), і набрання ними чинності "залежить серед іншого від прийняття арбітражним судом в майбутньому рішення ще по одному аспекту арбітражного провадження і результатів розгляду англійським судом клопотань довірчого керуючого Madison Pacific Trust Limited".

Директор аналітичного департаменту Concorde Capital Олександр Паращій зазначив, що ПриватБанк спробує уникнути виплат по облігаціях власникам, які пов'язані з колишніми акціонерами банку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X