Слідом за ПриватБанком. monobank запустив сервіс оплати штрафів за порушення ПДР

11 червня 2020, 12:40

Віртуальний monobank запустив сервіс пошуку і оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Про це співзасновник банку Олег Горохівський повідомив в своєму Telegram.

Гороховський уточнив, що поки йдеться тільки про порушення, зафіксовані за допомогою системи відеофіксації, яка запустилася в Києві і області. У банку відправили клієнтам лист з пропозицією повідомляти про штрафи.

Відео дня

«Якщо щодо клієнта з’являється постанова, ми миттєво повідомимо про це в додатку і продублюємо лист на електронну пошту. Після отримання повідомлення клієнт зможе сплатити штраф в один дотик через наш додаток без комісії навіть в рахунок кредитних коштів», — написав Гороховський.

Він пояснив, що після фіксації камерою порушення формується постанова, яка надсилається власнику авто поштою і уточнив, що банк може отримувати цю інформацію у поліції за ІПН клієнта.

Штраф можна оплатити в додатку банку, зокрема і з кредитних коштів.

Нагадаємо, що 10 червня державний ПриватБанк оголосив про запуск системи оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. У тому числі держбанк пропонує оплачувати і штрафи за порушення, зафіксовані відеосистемою.

Віртуальний monobank було засновано в січні 2017 року колишніми топменеджерами ПриватБанку Олегом Гороховським, Дмитром Дубілетом і Михайлом Рогальським. У березні 2020 року кількість клієнтів monobank зросла до 2 млн осіб.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X