lifecell вийшов на ринок грошових переказів

8 жовтня 2018, 13:05

Національний банк України (НБУ) видав платіжному оператору Пейселл, дочірній компанії оператора мобільного зв'язку lifecell, ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку.

Про це повідомили в НБУ, передає Інтерфакс-Україна.

"Нові фінансові можливості, впровадження яких заплановано на кінець поточного року, будуть працювати як повноцінний мобільний гаманець як для абонентів передплаченого мобільного зв'язку компанії lifecell, так і для абонентів інших операторів мобільного зв'язку", - зазначили в прес-службі мобільного оператора.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що НБУ зареєстрував платіжного оператора Пейселл.

Нагадаємо, що на початку вересня, мобільний оператор Київстар в партнерстві з національною платіжною системою Простір запустив власну платформу мобільних платежів і грошових переказів Смарт-гроші.


lifecell – входить до трійки найбільших українських операторів мобільного зв'язку. Раніше компанія Астеліт змінила бренд life:) на lifecell. Після ребрендингу компанія змінила свою юридичну назву на Лайфселл для зручності ідентифікації оператора.

Турецька компанія Turkcell викупила 44,9% акцій нідерландської Euroasia Telecommunications Holding, яка володіла Астелітом, у компанії System Capital Management Ріната Ахметова. Тепер Turkcell володіє 100% акцій української Лайфселл.

У 2017 році lifecell отримав 503,6 млн грн чистого збитку порівняно з 928,3 млн грн чистого прибутку в 2016 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X