Лагард закликала власників єврооблігацій України підтримати їх реструктуризацію

22 вересня 2015, 22:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард звернулася з листом до представників фінансового співтовариства, у якому закликала підтримати офіційно оголошену 22 вересня реструктуризацію державного боргу України

"Активна участь усіх власників українських євробондів у реструктуризації боргу є вкрай важливою, оскільки Україні поки що не вистачає коштів для обслуговування заборгованості на колишніх умовах. Спільно із владою України і Комітетом кредиторів я закликаю всіх кредиторів підтримати цю пропозицію України щодо реструктуризації боргу", – сказано в листі голови МВФ, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За її словами, умови реструктуризації боргу, про які Київ домовився з комітетом кредиторів, відповідають цілям програми МВФ і покликані забезпечити стабільність і передбачуваність боргу України і фінансування зазначеної програми у повному обсязі.

"Разом з повною реалізацією програми, угода про реструктуризацію боргу надасть необхідне полегшення боргового навантаження на Україну, допоможе знизити щорічні фінансові потреби країни в період після реалізації програми і почати стійку тенденцію до зниження суверенного боргу", – наголосила Лагард.

Нагадаємо, 27 серпня голова Міністерства фінансів України Наталія Яресько повідомила, що Україна домовилася про списання $3,8 млрд боргів з $19,3 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X