Лагард констатувала позитивні шанси України на новий транш МВФ

21 січня 2016, 16:33
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард після зустрічі з президентом України Петром Порошенком позитивно оцінила перспективу надання країні чергового траншу від МВФ

"Я думаю, це була дуже позитивна дискусія, яка, я сподіваюся, наблизить нас до Меморандуму, над яким працюють наші команди, і я сподіваюся, цей процес завершиться успішно", - цитує Лагард Інтерфакс-Україна.

Відео дня

При цьому вона повідомила, що зустріч з Порошенком пройшла дуже продуктивно, на переговорах обговорювалися питання економічного розвитку в Україні. "Ми обговорили хід реформ в Україні та ухвалення бюджету на 2016 рік", - додала керівник МВФ.

У свою чергу Порошенко заявив, що впевнений у позитивному результаті переговорів з МВФ.

"Ми зараз знаходимося на стадії обговорення майбутнього меморандуму з МВФ, ми досягаємо угоди. З моєї точки зору, амбітна програма реформ допоможе Україні в 2016 році, і я вдячний Крістін Лагард за це", - заявив ок.

Вдячний Крістіні Лагард за послідовну підтримку України в ці важкі часи і за підтримку реформ, які ми розвиваємо разом з...

Опубліковано Петром Порошенком 21 січня 2016 р.

Нагадаємо, відкрита в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $17,11 млрд за поточним курсом) з першим траншем в $5 млрд передбачала щоквартальний її перегляд і виділення в 2015 році ще трьох траншів.

У той же час Україна змогла отримати лише перші два транші.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X