Курс української криптовалюти Karbo зміцнився

3 липня 2018, 10:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За вчорашній торговий день курс Karbo зміцнився щодо біткоїну - на 0,73% з 0,6070 до 0,6115 BTC за 10000 Karbo. Завдяки зростанню біткоїна (+ 4,8%) у доларовому еквіваленті зміцнення Karbo було значно вищим і становило 5,6% з 0,3829 до 0,4046 $/KRB.

Як зазначають опитані трейдери, ринок зараз перебуває в нетривалому бічному тренді, очікуючи нових вступних.

Так, очікуваними курсоутворюючими факторами є масовий приплив роздрібного інвестора, активна робота Karbo-спільноти з інвесторами щодо залучення капіталу для розробки технологічних нововведень в Karbo і переговори про додавання Karbo на низку корейських і турецьких бірж.

Відео дня

"Інтерес роздрібного інвестора до Karbo зберігається на досить високому рівні, що ми бачимо за стабільно високою питомою вагою торгів на BTC Trade UA, робота якої часто супроводжується збоями. Багато хто розчарований низьким об'ємом торгів на Кунео, де Karbo також торгується до гривні, однак якщо більш детально розглянути структуру попиту та пропозиції можна побачити, що угоди не проходять виключно через відсутність пропозиції як такої. Майнери, що неактивно стежать за новинами - ще не встигли перейти та почати продавати монету на Кунео. Пропозиція формується в основному невеликими трейдерами, які купують на Livecoin'е і Криптопії і намагаються перепродувати за більш вигідним курсом на Кунео, і зараз в 5-6 разів нижче від виставлених заявок на придбання. Як тільки майнер і більш великі трейдери переведуть продажу на Куну - обсяг торгів на ній зросте щонайменше в 5 разів", - розповів криптотрейдер Тарас Середа.

Станом на 1 липня середньодобовий обсяг торгів становив $14,1 тис., що на 4,7% нижче від рівня попереднього торгового дня ($14,8 тис.) В розрізі бірж, 55% торгів припало на біржу Livecoin, 22% на BTC Trade UA, 16,7% на Криптопію і 2,5% на Куну.

Karbo - криптовалюта випущена в обіг 30 травня 2016 року, що дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30.05.2016 зріс із 0,0058 до 0,4046 $/KRB, або в 70 разів. Загальна капіталізація ринку криптовалюти Karbo станом на 02.06 становила $2,5 млн. Або 375 BTC. Karbo торгується на семи криптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre, Altex.exchange і Кунео.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X