Курс української криптовалюти Karbo почав відновлюватися після обвалу

19 червня 2018, 10:20

За останній торговий день - понеділок, 18 червня - курс Karbo показав незначне зниження щодо біткоїну - на 0,92% з 0,6498 до 0,6438 BTC за 10000 Karbo, але завдяки загальному відновленню крипторинку зміцнився щодо долара США на 2,3% з 0,4237 до 0,4333 $/KRB.

За даними трейдерів, на курсі в 0,4 $/KRB ринок наблизився до локального рівня підтримки і, якщо крипторинок в цілому буде стабільний, - курс Karbo повинен почати відновлення до 0,5-0,55 $/KRB.

Відео дня

Основною новиною, яка формує очікування на ринку, стало масова блокування українськими банками своїх платіжних карт. Офіційна причина таких дій: актуалізація клієнтських даних і боротьба з "дропом" (системою переведення в готівку коштів через підставних осіб). Але фахівці з банківської справи попереджають, що дані заходи можуть бути лише першими кроками по імплементації європейських регулятивних норм щодо перевірки походження коштів в Україні.

"Якщо тренд триватиме - малий бізнес масово перейде на розрахунки в крипті. Ці соціалісти дограються! В Європі вже знищили банківську систему - тепер взялися за нас. При цьому, коли я говорю "крипта" - я не маю на увазі біткоїни або інші альткоїни, за типом ефіру або монеро. Це, швидше за все, буде локальна (українська) криптовалюта, що злетить за лічені місяці до мільйонних обсягів. Я ще проаналізую цей ринок і через тиждень-два повідомлю вам, у кого на ринку найкращі юзабіліті та інфраструктура", - пише в своєму блозі економіст IMF group of Ukraine Михайло Кухар.

Коментуючи слова Кухара, криптотрейдер Тарас Середа висловив припущення, що роль локальної криптовалюти для розрахунків може взяти на себе Karbo: "Основними перевагами Karbo є час виконання транзакції - в середньому до 15-20 секунд і одна з найнижчих комісій за переведення - всього 0,1 Karbo, в незалежності від суми угоди. При цьому, Karbo відноситься до сімейства криптовалют з підвищеною анонімністю: всі монети стандартизовані і неможливо відстежити ні історію їх руху, ні історію угод гаманців. Звичайно, поки є стримуючий фактор у вигляді недостатньої капіталізації та обсягу торгів, проте вони будуть автоматично з'являтися з припливом малого і середнього бізнесу. А "першопрохідці" отримають суттєвий курсовий приріст в якості винагороди".

Станом на 18 червня середньодобовий обсяг торгів склав $8,8 тис. Структура торгів в розрізі бірж істотно змінилася в порівнянні з минулим тижнем: питома вага біржі Livecoin знизилася з 80% до 40%, в той же час питома вага біржі BTC Trade UA, яку асоціюють з роздрібними інвесторами, виросла до 27,6%.

Karbo - криптовалюта, випущена в обіг 30 травня 2016 року, що дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30.05.2016 виріс з 0,0058 до 0,433 $/KRB або в 75 разів. Загальна капіталізація ринку криптовалюта Karbo станом на 18.06 склала 2,5 $млн. Або 386 BTC. Karbo торгується на шести кріптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre і Altex.exchange

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X