Курс української криптовалюти Karbo опустився за тиждень

4 червня 2018, 09:55

Курс української криптовалюти Karbo за минулий тиждень знизився з 0,64 до 0,6 USD/KRB або на 6,3%.

Тижнем раніше, ринок української криптовалюти несподівано вийшов з майже двомісячного затишшя, коли її курс коливався в межах 0,50-0,52 USD/KRB, а щоденні обсяги торгів становили всього 10-15 тис. дол. і зріс до значення в 0,72 USD/KRB на піку в суботу 26-го травня (+40%). Середній обсяг щоденних торгів в цей період сягав 50-75 тис. дол.

Відео дня

Тоді учасники ринку сходилися на думці, що на курс в основному вплинув вихід новини про входження Karbo в світовий ТОП-10 анонімних криптовалют.

За словами абсолютної більшості опитаних учасників ринку, новина спровокувала приплив коштів у валюту саме роздрібних інвесторів, тому що до третини з виріс від 10 до 50 тис. дол. Денного обсягу торгів проходило через крипто-біржу BTC Trade UA - єдину з шести бірж на яких Karbo торгується і гривні.

"Перший тиждень, коли Karbo зробило +40% в доларі і більше + 50% в біткоїні - це був тиждень масового попиту. Ринок ніщо не могло "нахилити вниз", навіть майнери не збиралися продаватися і чекали зростання. Коли в минулі вихідні курс почав сповзати з 0,72 до 0,68 - ніхто не сприйняв це серйозно", - сказав один з провідних українських криптотрейдерів.

"Але на минулому тижні ми всі побачили, як хтось штучно виставляє великі лоти на зниження, обрізаючи курс на 2 центи вниз кожен раз. Спочатку мало хто розумів, що відбувається, але тепер вже всі основні брокери підтверджують цей інсайд - поки на біржах торгувалося 30-40 тис. дол. в день, - великі покупці скуповували в обмінниках до 50-70 тис. дол. на день".

Сумарний обсяг закупівлі тільки у чотирьох опитаних брокерів склав 120 тис. дол. (3,6% від капіталізації) за минулий тиждень. Якщо ж брати до уваги і попередній тиждень, коли близько 220-240 тис. дол. Було викуплено на біржі, - то стає зрозумілим, що на ринку з'явився гравець або група гравців, що скупили за останні два тижні Karbo приблизно на 340 тис. дол. або близько 10% від загальної капіталізації.

"А ви ж самі розумієте, що може зробити з ринком гравець, який контролює 340 тис. З 3,3 млн. доларів загальної капіталізації цієї криптовалюти, при середньодобовому обороті в 40-50 тис. дол. - і впустити його з 50 до 25 центів - і розігнати вгору до 10 доларів буквально за тиждень. Ясно, що той, хто вклався майже на третину мільйона буде гнати ринок тільки вгору - так що нас однозначно чекає ралі, тільки б вгадати, коли воно почнеться", - висловив загальну думку криптотрейдер Тарас Середа.

"За моєю інформацією, пул розробників Karbo зумів домовитися про додавання Karbo на одну з китайських бірж до першої половини червня. А це приплив капіталу не тільки з Китаю, але і Японії і Південної Кореї, - фактично основи крипторинку світу. Це побічно підтверджується і раптовою хвилею інтересу японських і корейських спеціалізованих ресурсів до Karbo. Швидше за все, хтось формує великий портфель, для того, щоб перепродати його хлопцям з Азії із захмарною премією. Тому, що як показує досвід останніх років - вони готові платити. При цьому врахуйте також, що з понеділка на ринок вийдуть ще й обмінники, щоб поповнити запаси. Тому, думаю нас чекає тиждень дуже активних торгів", - доповнив Тарас Середа.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Karbo - криптовалюта випущена в обіг 30 травня 2016 року, яка дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30.05.2016 зріс з 0,0058 до 0,6 USD/KRB або в 103 рази. Загальна капіталізація ринку криптовалюти станом на 03.06 становить 3,5 млн USD або 465 BTC. Karbo торгується на шести криптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre і Altex.exchange.

Показати ще новини
Радіо NV
X