Курс Ethereum може перевищити $10 000 — Bloomberg

21 січня 2021, 11:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На думку стратега Fundstrat Global Advisors LLC Девіда Грайдер, Ethereum залишається найкращим способом інвестування в криптовалюту.

Курс другий за величиною криптовалюта Ethereum може вирости до $10 500 після досягнення рекорду цього тижня. Про це пише Bloonberg з посиланням на прогноз стратега Fundstrat Global Advisors LLC Девіда Грайдер.

Відео дня

Прогноз Грайдер частково заснований на популярності пов'язаного блокчейна Ethereum для так званих децентралізованих фінансових додатків (DeFi).

Також аналітик зазначив, що Ethereum домігся прогресу в оновленні мережі, що дозволить обробляти таку ж кількість транзакцій, що і Mastercard Inc. і Visa Inc.

«Ethereum - кращий спосіб інвестування в криптовалюту з урахуванням співвідношення ризику і винагороди», - додав аналітик.

Як зазначає видання, децентралізоване фінансування дозволяє людям давати або брати в борг кошти в обхід традиційних посередників - банків. Багато додатків DeFi запускаються на блокчейні Ethereum.

Відзначається, що за 2020 рік курс Ethereum виріс більш ніж в п'ять разів. У вівторок, 19 січня, курс Ethereum оновив рекорд досягнувши $1440.

Нещодавно аналітики швейцарського фінансового холдингу UBS попередили своїх клієнтів, що на інвестиціях в криптовалюта можна втратити всі гроші. На їхню думку, в короткостроковій перспективі ціни можуть продовжити зростання, але в довгостроковій є серйозні ризики.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X