Курс біткоїна наблизився до $52 000

6 вересня 2021, 10:21

Вартість криптовалюти біткоїн наблизилася до позначки в $52 000. В останні дні курс криптовалюти закріпився вище позначки в $50 тисяч.

Курс найпопулярнішої криптовалюти біткоїн наблизився до позначки в $52 000. Станом на ранок понеділка, 6 вересня, він становить $51 871 за даними криптобіржі Coindesk.

Як зазначає видання Wall Street Journal, вартість біткоїна залишається більш-менш стабільною на тлі інтересу інвесторів до інших криптосекторів. Зокрема, інвестори звернули увагу на NFT.

Відео дня

Також зазначається, що на курс криптовалюти впливає падіння обсягів майнингу в Китаї. Видобуток криптовалюти в КНР знизився після заяв регуляторів про посилення нагляду.

Нагадаємо, що наприкінці липня курс біткоїна наблизився до $40 000 вперше за півтора місяця. Зростання курсу пов’язували з чутками про те, що незабаром Amazon може почати приймати криптовалюту як засіб оплати.

Обвал на криптовалютному ринку почався з твіту Ілона Маска про те, що Tesla передумала приймати біткоїн для розрахунку за електромобілі. Також він допустив, що компанія може продати свої біткоїни на $1,5 млрд.

На тлі повідомлень в китайських ЗМІ про те, що влада заборонила майнінг криптовалюти, курс біткоїна опускався нижче за $30 000 за монету.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X