Куди НАБУ діває документи щодо Привату? Їдять їх, чи що? – екс-глава НБУ Гонтарева

1 листопада 2018, 11:16

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева в інтерв'ю НВ розповіла, що не розуміє, куди поділися документи стосовно Приватбанку, які регулятор передав Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

"Я знаю, скільки ми в Нацбанку передали НАБУ документів щодо того ж Привату. Я хочу побачити, що вони з ними роблять, куди вони їх дівають, їдять чи що. Ніхто у них цих повноважень не забирав", – заявила вона.

Відео дня

Відповідаючи на уточнююче запитання, що НАБУ може недостатньо активно виконувати свою роботу, Гонтарева зазначила, що президент Петро Порошенко не може сам виконувати такі завдання.

"Якщо ми і в цьому почнемо президента звинувачувати, то можна одразу повірити в царя-батюшку Путіна. Ну не може одна людина за всіх зробити їх домашню роботу. Президенту пощастило, що в НБУ прийшли ті, хто зміг. Пощастило, що в Мінфін прийшли ті, хто зміг. Пощастило, що в Нафтогаз прийшли. Ось ще б прийшли б в НАБУ, в САП, в прокуратуру, в суди – тоді б більше пощастило", – сказала екс-глава Нацбанку.

Нагадаємо, Валерія Гонтарева подала заяву про відставку з посади голови Нацбанку України 10 квітня 2017 року. Після цього вона пішла у відпустку за свій рахунок.

У березні 2018 року Верховна Рада підтримала звільнення Гонтаревої з посади голови НБУ. Виступаючи з трибуни Ради зі звітом перед голосуванням питання про свою відставку, Гонтарева заявила, що вважає "свою місію повністю виконаною, оскільки реформи зроблені".

Читайте повний текст інтерв'ю з Валерією Гонтаревої в свіжому номері журналу Новое Время №40 від 1 листопада 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X