Криптовалютне надзростання. Bitcoin підскочив вище $11 тис.

29 листопада 2017, 16:51
Вартість найпопулярнішої на сьогоднішній день цифрової валюти Bitcoin (біткоін) вперше в історії перевищила $11 тис

Так, біткоін, який ще вранці 29 листопада зміг встановити новий рекорд у $10,8 тис. за монету, вже до вечора сьогоднішнього дня торгувався майже по $11,4 тис.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Так, з початку листопада ціна біткоіну піднялася майже на $5 тис. (+ 77%).

Відео дня

Стрімке зростання біткоіну пов'язують з відновленням інтересу до майбутніх хардфорків (розділень ланцюга криптовалюти). Нещодавно стало відомо, що розробники все ж впровадять перенесений раніше хардфорк Segwit2x.

Крім того, зростання розігріває все більший інтерес інвесторів до крипторинку. Нещодавно нью-йоркська свопова біржа LedgerX запустила перші довгострокові ф'ючерсні опціони на Bitcoin.

Відзначимо, що згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі на даний момент становить понад $342 млрд, а загальна вартість біткоіну досягла $189 млрд.

Нагадаємо, що в минулому біткоін пережив кілька так званих хардфорків. Перший стався 1 серпня, в результаті чого утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Другий - 24 жовтня, коли біткоін знову розділився на дві валюти. На цей раз від оригінального біткоіну відокремився Bitcoin Gold.

24 листопада від біткоіну відколовся Bitcoin Diamond (BCD). Його ініціаторами стала група анонімних розробників.

Показати ще новини
Радіо NV
X