Криптобум. Bitcoin піднявся вище $4000, не відстають і інші валюти

18 вересня 2017, 16:31
Курс найпопулярнішої на сьогоднішній день криптовалюти Bitcoin (біткоін) різко рушив вгору, подолавши падіння. Інші цифрові валюти також взяли курс на зростання

Сьогодні, 18 вересня, вартість криптовалюти досягала $4044 за монету. Це сталося на тлі новини про появу в Японії першої ліцензованої біржі. Нею стала біткоін-платформа і платіжний сервіс Coinheck, яка отримала статус "віртуальної валютної біржі" в країні.

Відео дня

Нагадаємо, що ще в минулу п'ятницю курс біткоіну опускався нижче $3000. Тобто за вихідні криптовалюта подорожчала більш, ніж на $1000.

На момент написання матеріалу курс біткоіну коливався трохи вище $4000 за монету.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

15 вересня падіння торкнулося всіх основних криптовалют. Паніка на крипторинку була викликана рішеннями Китаю про припинення місцевими біржами операцій, пов'язаними з цифровими валютами.

Дадавав паніки і новинний фон світових ЗМІ про заборону Китаєм всіх ICO (Initial Coin Offering - первинне розміщення монет, форма залучення інвестицій в нові технологічні проекти). Також кілька великих китайських бірж оголосили про припинення торгів у країні.

Не відстає і інша популярна криптовалюта - Ethereum (ефір). Його курс сьогодні піднімався до $297 за монету, тоді як ще 15 вересня ефір опускався нижче $200.

Дані coindesk/Ethereum
Дані coindesk/Ethereum Фото:

В цілому, всі основні криптовалюти показали відновлення. Згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість біткоіну піднялася до $65,5 млрд, тоді як в п'ятницю цей показник опускався до $49,5 млрд. Загальна капіталізація криптовалют на даний момент складає трохи більше $137 млрд, а ще 15 вересня вона біла нижче $100 млрд.

Сoinmarketcap
Сoinmarketcap Фото:

Нагадаємо, що 1 серпня стався так званий форк (поділ) біткоіну. У результаті утворилися дві криптовалюта - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Через менш ніж тиждень курс біткоіну встановив новий історичний рекорд - більше $3300 за монету.

Рекорди найпопулярніша на сьогодні криптовалюта ставила із завидною регулярністю аж до початку вересня, коли біткоін подолав позначку у $5000 за монету. Але минулої п'ятниці монета різко подешевшала до $3000.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X