Криптовалюти набирають обертів. Курс Bitcoin різко злетів

21 липня 2017, 16:29
Курси основних популярних криптовалют, включаючи Bitcoin (біткоін) і Litecoin (лайткоін), різко рушили вгору. При цьому Ethereum (ефір) навпроти втратив свої позиції

Так, біткоін, вартість якого ще два дні тому, 19 липня, досягала на піках $2409, зросла ввечері 20 липня до $2920. Тобто менше, ніж за два дні криптовалюта подорожчала більш, ніж на 17%.

Відео дня

Таким чином, біткоін наблизився до своєї максимальної вартості в $3000, якої він досяг у червні цього року.

Втім, на момент написання матеріалу курс біткоіну коливався близько $2800.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Молодший брат біткоіну – лайткоін показав менш вражаючі результати зростання. Так, якщо на піках 19 липня він досягав позначки вартості у $44,35, то вже 21 липня курс лайткоіна досягав $47,44. Таким чином, криптовалюта за цей час подорожчала на 6,5%. При цьому, на момент написання матеріалу ціна лайткоіна також опустилася майже до $46.

Дані coinmarketcap/Litecoin
Дані coinmarketcap/Litecoin Фото:

Гірші справи йдуть у ефіру. Якщо ще 18 липня на піку вартість криптовалюти досягала $247, то до вечора 20 липня ціна опустилася до $222. Тобто за цей час ефір впав на 10%. До моменту написання матеріалу криптовалюта торгувалася близько $226.

Дані coindesk/Ethereum
Дані coindesk/Ethereum Фото:

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют зросла більш, ніж до $94 млрд в порівнянні з $79 млрд двома днями раніше.

Нагадаємо, що 16 липня курси Ethereum і Bitcoin різко обвалилися. Так, в порівнянні зі своїми червневими максимумами, коли біткоін коштував $3000, а ефір - $401, криптовалюти втратили в ціні більше 60% і 40% відповідно.

Двома днями пізніше криптовалюти різко розвернуло вбік зростання.

Раніше, майже відразу після рекордного зростання криптовалюти Bitcoin, його вартість, а також ціна Ethereum, звалилися на 25%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X