Кремль заявив про небезпеку для російський банків в Україні

23 березня 2017, 12:43
Російські банки в Україні перебувають у серйозній небезпеці, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Нашими банкірами вже була заявлена позиція: вони діють в інтересах своїх акціонерів - вони говорили про роботу в сторону мінімізації можливих збитків при спробі якомога швидше покинути український ринок", - підкреслив речник Кремля.

Відео дня

За його словами, діяльність цих банків наразі перебуває у "серйозній небезпеці".

При цьому він дозволив собі припустити, що санкційні рішення Києва щодо "дочок" російських банків "загрожують не тільки дочірнім підприємствам російських кредитно-фінансових організацій, а й завдають серйозний шкоди економіці України - українським платникам податків, простим громадянам".

Нагадаємо, 16 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій до п'яти банків з російським капіталом: під санкції потрапили Сбербанк, ВіЕс Банк, Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, ВТБ Банк і БМ Банк.

15 березня пройшло екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому Національному банку було доручено розробити рекомендації щодо санкцій проти російських банків.

Після цього Нацбанк запропонував РНБО ввести санкції проти банків з російським капіталом в Україні. Мова йде про заборону на виведення капіталу дочірніми російськими банками України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X