Кредитори України хочуть зміни умов реструктуризації боргів - Bloomberg

10 вересня 2015, 03:55
Впливове видання Blooimberg повідомляє про те, що кілька власників українських облігацій, термін погашення яких настає в 2015 році, заявили, що умови реструктуризації, озвучені Мінфіном, не відповідають їх інтересам


Повідомляється, що кредитори незадоволені порядком розподілу спеціально випущених цінних паперів, які будуть видані кредиторам в обмін на списання 20% боргу і відстрочку.

Відео дня

Група кредиторів хоче переглянути умови боргового операції, - передає Ліга

"Передбачалося, що всі власники єврооблігацій отримають однакові пакети нових паперів. Наші клієнти вважають такий підхід несправедливим, оскільки для облігацій з погашенням в 2015 році відстрочка може скласти більше восьми років, в той час як для бондів, термін погашення яких настає в 2023 році, вона становить півроку", - заявили експерти юридичної фірми Shearman & Sterling, яка представляє інтереси групи власників облігацій.

Раніше, міністр фінансів України Наталія Енн Яресько розповіла, яким чином вона і її команда досягли вигідного для країни угоди з кредиторами.

Як відомо, 27 серпня Київ досяг згоди з кредиторами - 20% зовнішнього боргу країни списується, держава не буде платити по тілу кредиту найближчі чотири роки, процентна ставка за всіма бондами вирівняна на 7,75% річних.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк раніше жорстко заявив, що Російська Федерація, яка не увійшла в комітет кредиторів України, не отримає преференцій за борговими зобов'язаннями України, крім аналогічних іншим кредиторам.

Показати ще новини
Радіо НВ
X