«Знали, що беруть на себе ризик». Байден закличе Конгрес посилити регулювання банків після краху SVB

13 березня, 18:42
Президент США Джо Байден (Фото:REUTERS/Jonathan Ernst/File Photo)

Президент США Джо Байден (Фото:REUTERS/Jonathan Ernst/File Photo)

Президент США Джо Байден запевнив, що кошти платників податків не будуть використовуватись у ситуації краху Silicon Valley Bank.

Президент США Джо Байден звернувся до американців і заявив, що закликає американський Конгрес вжити заходів для посилення регулювання банківської системи, передає Інтерфкс-Україна.

Відео дня

Також він запевнив, що фінансова система країни залишається стійкою і пообіцяв притягнути до відповідальності винних у краху двох банків.

"Американці можуть бути впевненими в тому, що банківська система країни безпечна. Ваші депозити будуть на місці, коли вони вам знадобляться», — заявив Байден.

Він додав, що вкладники Silicon Valley Bank і Signature Bank, закриті американськими регуляторами, «можуть бути впевнені в тому, що вони будуть захищені та збережуть доступ до своїх грошей».

При цьому Байден додав, що інвесторів банків не буде захищено.

"Вони знали, що беруть на себе ризик, а коли ризик не виправдовується, інвестори втрачають свої гроші. Так працює капіталізм», - заявив Байден.

Байден підкреслив, що кошти платників податків у нинішній ситуації з банками не використовуватимуться.

Минулої п'ятниці, 10 березня, великий банк для американських стартапів Silicon Valley Bank зазнав краху. Це найбільше падіння банку у США після фінансової кризи 2008 року.

12 березня американські регулятори закрили нью-йоркський Signature Bank, що стало третім за величиною банкрутством в історії банківської справи США.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X