Після краху FTX. Глава криптобіржі Binance заявив, що криптоіндустрії потрібно «прояснити регулювання»

14 листопада 2022, 13:10
СЕО Binance Чанпен Чжао (Фото:REUTERS/Tom Wilson/File Photo)

СЕО Binance Чанпен Чжао (Фото:REUTERS/Tom Wilson/File Photo)

Глава найбільшої криптовалютної біржі Binance Чанпен Чжао заявив, що криптоіндустрії потрібні чіткі правила.

СЕО найбільшої криптовалютної біржі Binance Чанпен Чжао закликав до нових, але стабільних і чітких правил галузі на тлі колапсу іншої великої біржі — FTX.

Про це він заявив присутнім лідерам G20 на саміті на Балі, передає Reuters.

Відео дня

«Ми знаходимося в новій галузі, ми бачили минулого тижня, що в галузі все божеволіє. Нам потрібні деякі правила, нам потрібно робити це правильно, нам потрібно працювати стабільно», - зазначив Чжао.

Також він зазначив, що індустрія загалом несе відповідальність за захист користувачів.

" Регулятори відіграють свою роль, але це не на 100% їхня відповідальність", - зазначив Чжао.

Раніше повідомлялося, що криптобіржа FTX подала заяву на банкрутство в Делавері , що зупинило її швидкий крах. CEO компанії Сем Банкман-Фрід залишає посаду.

На початку листопада цього року на Coindesk вийшов матеріал, що показує непростий зв'язок між двома проектами СЕО FTX Сема Бакмана-Фріда – FTX та трейдинговою компанією Alameda Research. Більше 40% із $14 млрд в Alameda Research — це криптовалюта FTT, що належить FTX.

Небезпека такої схеми в тому, що у разі потужного скидання FTT ціна криптовалюти почне різко падати, що може призвести до проблем Alameda і FTX.

Згодом з'явилася інформація, що біржа Binance може поглинути FTX через проблеми останньої з ліквідністю. Однак згодом Binance відмовилася від FTX.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X