Вторгнення в Україну: KPMG і PwC припиняють роботу в Росії

7 березня 2022, 04:06

Дві компанії з так званої «великої четвірки» аудиторів — KPMG і PwC — оголосили про те, що припиняють роботу в Росії та Білорусі через вторгнення в Україну. Про це повідомляють їхні пресслужби.

У головному офісі PricewaterhouseCoopers у Росії працюють 3,7 тисячі людей. Компанія пообіцяла їм «упорядкований вихід» із бізнесу в країні.

«Вважаємо, що разом з іншими глобальними компаніями ми несемо відповідальність за те, щоб відреагувати на військову агресію російського уряду на Україну. В результаті наші російські та білоруські фірми вийдуть із мережі», — повідомили у свою чергу у KPMG.

Відео дня

У Росії та Білорусі у компанії працюють 4,5 тисячі осіб. KPMG наголосила, що рішення припинити роботу в цих країнах було «неймовірно складним» і пов’язано виключно з «діями російського уряду».

У «Велику четвірку» аудиторів входять також Ernst & Young та Deloitte. Ці дві компанії поки що не заявляли про припинення роботи в РФ та Білорусі.

Через повномасштабний напад Росії на Україну і санкцій, що послідували за цим, багато великих міжнародних компаній згортають роботу на російському ринку або продають російські активи. Їхній список доступний за цим посиланням.

Показати ще новини
Радіо NV
X