З Офісом президента про це не спілкуємося — Оляна Гордієнко про конкурс на посаду нового голови Укрексімбанку

18 лютого 2022, 15:49

Голова наглядової ради Укрексімбанку Оляна Гордієнко в інтерв'ю НВ Бізнес розповіла, що вона не має комунікацій з Офісом президента України щодо конкурсу на посаду нового голови правління, але ймовірно з деякими членами наглядової ради є

« Я з Офісом президента як із інституцією на цю тему жодного разу не спілкувалася. Я знаю, бачила на загальних банківських зустрічах Ростислава Шурму ( Заступник голови Офісу президента. - Ред ). Він мені нічого не говорив, не дзвонив, не писав. Я чула з ринку, що якесь спілкування з якимись членами наглядової ради відбувається, але поки що сприймаю чи хочу сприймати це як плітки», — відповіла НВ Бізнес Оляна Гордієнко на питання про те, чи ведуться з нею якісь комунікації з Офісом президента щодо Андрія Пишного.

Відео дня

Водночас Гордієнко зазначила, що є інформаційний тиск. «Той, хто створює це інформаційне поле, що Андрій Григорович [Пишний] — це фаворит Офісу і нібито десь ухвалено рішення, що він уже буде… Насправді це дуже погано для самого конкурсу. Тому що дискредитує сам конкурс і наперед не дає йому шансу на чесність. Якби я хотіла податися, я б сто разів подумала, чи хочу взяти участь. Якщо розумію, що конкурс заздалегідь виграний якимось кандидатом, навіщо подаватись?», - сказала вона.

На думку Гордієнко, ознакою того, що конкурс відбувся чесно, буде затвердження кандидата, який найбільше відповідає профілю, затвердженому на цій посаді. Там є конкретні компетенції. Вибраний кандидат має найкраще відповідати цим компетенціям», - відмітила вона.

Повне інтерв'ю читайте ТУТ .

Нагадаємо, що колишній голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер звільнився за власним бажанням через скандал із журналістами програми Схеми. 17 грудня Укрексімбанк оголосив конкурс на посаду нового голови держбанку.

Показати ще новини
Радіо NV
X