Конкурс на голову ПриватБанку. Суд не дозволив призначати нового голову правління

9 квітня 2021, 17:42

Суд залишив в силі своє рішення про заборону призначати нового главу ПриватБанку. Заборона була введена за позовом Первинної профспілкової організації ПриватБанку, яку пов’язують з колишнім власником Ігорем Коломойським.

Господарський суд Києва відмовився задовольнити клопотання ПриватБанку про скасування заборони вчиняти будь-які дії щодо обрання та призначення нового глави держбанку. Про це пише Finbalance з посиланням на рішення суду від 6 квітня.

Відео дня

Відповідна заборона була введена постановою цього суду від 24 лютого цього року за позовом Первинної профспілкової організації ПриватБанку.

Суд відхилив аргументи банку, підкресливши, що ні накладав заборону на проведення конкурсу в цілому, а тільки на його завершальний етап - призначення нового глави банку.

«Тобто, до моменту вирішення спору по встановленню законності проведення конкурсу в цілому, судом забезпечено позов шляхом заборони обрання певного переможця конкурсу на посаду керівника банку і призначення такої особи Головою Правління Банку, як кінцевого етапу всієї конкурсної процедури», - йдеться в заяві суду .

Відзначається, що 14 квітня Північний апеляційний госпсуд розгляне апеляційні скарги НБУ і Кабміну на згадану постанову Господарського суду від 24 лютого, яким було заблоковано призначення нового глави ПриватБанку.

Нагадаємо, що 23 січня цього року минув термін дії контракту з Петром Крумханзлом, який очолював держбанк протягом останніх трьох років. У зв'язку з цим банк провів конкурсний відбір нового голови правління.

Як повідомляв НВ Бізнес , Первинна профспілкова організація ПриватБанку, яка домоглася призупинення конкурсу, почала подавати позови до судів в Дніпрі, а потім в Києві, намагаючись скомпрометувати Крумханзла і наглядову раду банку на чолі з Шерон Позови. Дії цієї профспілки інформаційно підтримуються наближеним до Коломойського нардепом Олександром Дубинським. За даними НВ Бізнес, ця профспілка обслуговує місцева дніпропетровська юркомпанія Sherman. Олігарх намагається змінити керівництво ПриватБанку, щоб закрити ініційовані проти нього судові процеси.

Раніше в наглядовій раді ПриватБанку заявляли, що фаворит конкурсу на главу правління банку вже визначено, але він сам про це поки не знає.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X