Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Конгрес США готується схвалити реформу МВФ п'ятирічної давності - WSJ

17 грудня 2015, 09:25
283
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За зміну квот рішуче виступає керівник МВФ Крістін Лагард

Конгрес США домовився схвалити реформу Міжнародного валютного фонду, рішення про яку було прийнято лідерами Великої двадцятки ще п'ять років тому, пише The Wall Street Journal

У рамках реформи у Фонді має зрости представництво країн, що розвиваються, насамперед Китаю, Індії, Бразилії, Туреччини, передає Інтерфакс-Україна.

Реалізація цих змін, які повинні були адекватно відобразити зростаючу вагу цих країн у світовій економіці, відкладалася весь цей час через позицію республіканців у Конгресі США.

Тим не менш, нарешті, в середу ратифікація законопроекту про реформу МВФ була включена в пакет компромісних домовленостей між республіканцями і демократами.

Газета нагадує, що на зустрічі в Антальї в листопаді лідери країн БРІКС підкреслили необхідність якнайшвидшого доведення до кінця першого етапу реформи МВФ. Також за зміну квот рішуче виступає керівник МВФ Крістін Лагард.

Відзначається, що в результаті перерозподілу квот Китай стане третім найбільшим акціонером МВФ, при цьому США збережуть число голосів, що дозволяє їм мати право вето в організації.

Головне

Бізнес/Фінанси

Вчора, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися