Комітет Ради з фінансів оголосив конкурс на посаду члена ради Нацбанку

24 вересня 2019, 15:00

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики оголосив конкурсний відбір на вакантну посаду члена ради Національного банку.

Раніше представником парламенту в раді Нацбанку був Тимофій Милованов, який призначений міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Відео дня

"Відповідно до статті 10 Закону України «Про Національний банк України», кандидатури осіб для призначення Верховною Радою України членами ради Національного банку проходять обговорення на спеціальному відкритому засіданні профільного комітету Верховної Ради України, який вносить свої рекомендації Верховній Раді України. З огляду на зазначене, комітетом оголошується прийом документів від претендентів для участі у конкурсному відборі на посаду члена ради Національного банку України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, до ради НБУ входить дев'ять членів - по чотири від Верховної Ради і президента, а також глава Нацбанку. Зараз представниками парламенту в раді НБУ є Віктор Козюк, Олена Щербакова і Віра Ричаківська. Милованов був заступником голови ради НБУ Богдана Данилишина.

Показати ще новини
Радіо НВ
X