Коломойський розповів про свої плани щодо ПриватБанку після виборів

22 березня 2019, 15:48

Ігор Коломойський очікує на правову оцінку та компенсацію у справі націоналізації ПриватБанку

Бізнесмен Ігор Коломойський відкидає припущення, що його опосередкована участь у президентських виборах та боротьба з Петром Порошенком може бути шансом помститись за ПриватБанк. Про це він розповів в інтерв’ю ВВС.

Відео дня

"Ні, це не пов'язані речі", - відповів Коломойський.

На питання, чи сподівається бізнесмен у разі програшу Порошенка повернути ПриватБанк назад, Коломойський відповів, що очікує на правову оцінку та компенсацію.

"Для нас дуже важливі декілька аспектів цієї історії. Перший - це очистити своє ім'я, другий - покарати винних, а третій - отримати компенсацію у тому чи іншому вигляді", - сказав він.

На запитання ВВС, чи у разі перемоги Володимира Зеленського на виборах Коломойський телефонуватиме президенту з проханням компенсувати збитки щодо ПриватБанку, бізнесмен також відповів негативно.

"Зеленський, як і Порошенко, формально жодного стосунку до націоналізації ПриватБанку не мав, не має і не буде мати, тому що це не питання президента, це питання уряду і НБУ", - вважає бізнесмен.

Крім того, він назвав фейком звинувачення у виведенні з банку $5,5 млрд колишніми власниками, серед яких – і сам Коломойський.

"Якщо вони покажуть, куди й скільки ми забрали, ми готові це повернути. Але вони цього не зробили. Це все - один великий фейк", - сказав він.

Коломойський наполягає, що $5,5 млрд нікуди не зникали.

"Вони не могли зникнути, тому що це дурість - самому у себе красти гроші, з власного ж банку. Крім того, ми навпаки завжди свої гроші тримали у ПриватБанку і давали йому можливість працювати із ними", - сказав Коломойський.

Коломойський заявив, що за банком наглядали усі регулятори і, враховуючи розміри ПриватБанку, він був під мікроскопом й звинувачення про фінансування власного бізнесу з нього "звучать смішно".

Як повідомлялося, Ігор Коломойський також розповів про свої відносини з Володимиром Зеленським та ступінь впливу на нього.

Показати ще новини
Радіо NV
X