Коломойський прокоментував розслідування про виведення мільярдів гривень з Приватбанку

12 травня 2017, 20:08
Екс-акціонер Приватбанку  Ігор Коломойський прокоментував розслідування журналістів програми "Схеми про виведення до націоналізації у грудні 2016 року з банку 110 мільярдів гривень на рахунки фіктивних фірм

Про це повідомляє ТСН.ua.

"Після виходу програми я спробував зв'язатися зі знайомим журналістом "Схем", Михайлом Ткачем, але не додзвонився. Тому хочу уточнити кілька деталей на "підконтрольному", на думку "Схем", сайті ТСН. Із розслідування незрозуміло, куди і кому пішли 110 млрд гривень кредитів, виданих "ПриватБанком". Так ось ці гроші з банку не йшли. У рамках реструктуризації кредитного портфеля їх видали компаніям, які погасили кредити попередніх позичальників. Тобто, гроші залишилися в банку", - зазначив він у коментарі.

Відео дня

За його словами, ці операції відбувалися під повним контролем і "чутливим керівництвом" заступниці голови НБУ Катерини Рожкової.

"І ще один важливий нюанс, 3 жовтня до ПриватБанку прийшли 30 співробітників НБУ, на додачу до куратора, який там був і до цього, і компанії, про яких ідеться у розслідуванні, обирав Нацбанк. Тобто, другий етап докапіталізації "Привату" проходив за участю, контролем і чутним керівництвом НБУ і особисто пані Рожкової. Тоді ж у "Приватбанку" були і представники Ernst&Yong, які готували документ, на який посилаються журналісти. Все інше в інтерв'ю, в принципі, читається", - сказав він.

Нагадаємо, перед тим, як Приватбанк перейшов у власність держави, з банку встигли вивести 110 млрд грн на рахунки фіктивних фірм, йдеться у розслідуванні програми Схеми.

Показати ще новини
Радіо NV
X