Данилюка хочуть звільнити з посади голови наглядової ради Нацдепозитарію. Знайшли заміну

21 квітня 2021, 17:50

Колишнього міністра фінансів Олександра Данилюка хочуть звільнити з посади голови наглядової ради Нацдепозитарію. Сам Данилюк заявляв, що главою депозитарію хочуть призначити «потрібну людину».

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) пропонує замінити в наглядовій раді Нацдепозитарію ексголову Мінфіну Олександра Данилюка директором ТОВ Бізнес-Оріентед Олександром Масенко, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Також в бюлетені для голосування на зборах акціонерів Нацдепозіторія, запланованого на 26 квітня, голосуюча контрольним пакетом акцій Комісія також пропонує підтвердити повноваження в наглядовій раді члена НКЦПФР Ярослава Шляхова і партнера Cornerstone Financial Group Віталія Мілентьєвим.

Крім того, Нацбанк України вніс для затвердження членами наглядової ради на новий термін кандидатури заступника голови Нацбанку Юрія Гелетія і радника міністра фінансів (На громадських засадах) та члена наглядової ради Ferrexpo Віталія Лісовенко. НБУ володіє блокуючим пакетом акцій Нацдепозитарію.

Своєю чергою міноритарні акціонери пропонують розглянути для обрання до наглядової ради президента Професійної асоціації учасників ринку капіталу і деривативів Олексія Кия, главу правління фондової біржі ПФТС Богдана Лупія і ексголову правління депозитарію і главу громадської спілки Українські емітенти Сергія Румпу.

Відзначається, що компанія Бізнес-Оріентед була заснована в 2019 році і займається азработкой програмного забезпечення. До створення компанії Олександр Масенко був фінансовим директором ТОВ Універ-Капітал з 2016 по 2018 роки.

Раніше глава наглядової ради Національного депозитарію України Олександр Данилюк заявляв, що на пост глави НДУ хочуть призначити потрібну людину. За словами Данилюка, для цього оновлений склад Національної комісії з цінних паперів на фондовому ринку ініціював заміну Наглядової ради Національного депозитарію, який на цей момент очолює сам Данилюк.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X