Китай задумався про випуск державної криптовалюти

13 жовтня 2017, 15:21
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Народний банк Китаю приступив до вивчення питання випуску національної криптовалюти для забезпечення надійності юаня

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає liga.net.

"Природа державних цифрових валют полягає в обов'язку держави перед суспільством. Вони забезпечені надійністю держави", - заявив директор Інституту дослідження цифрових валют, що знаходиться під управлінням Народного банку Китаю, Яо Цянь.

Відео дня

На його думку, державні цифрові валюти мають відчутну економічну цінність і допомагають стабілізувати позицію фіатних валют на ринку, зміцнивши водночас фінансовий статус країни.

На противагу централізованої криптовалюти він поставив біткоін, який, на його думку, не володіє достатньою внутрішньою цінністю.

"Цінність криптовалют, таких як біткоін, в першу чергу визначається ринковими спекуляціями. Визнання такої криптовалюти як справжньої валюти стало б катастрофою. А недолік внутрішньої цінності означає, що біткоін ніколи не стане реальною валютою", - вважає Цянь.

Інститут дослідження цифрових валют був сформований Народним банком Китаю у червні поточного року і займається дослідженнями у сфері цифрових валют на блокчейні. Глава відомства Яо Цянь раніше займав позицію заступника директора з технологій Народного банку Китаю.

Нагадаємо, що всі кріптовалютні обмінні майданчики, зареєстровані у Пекіні, повинні були припинити торговельні операції до середини вересня. Однак, у ЗМІ нещодавно з'явилися повідомлення, що Китай може послабити тиск на криптовалюти.

Це призвело до того, що 12 жовтня вартість Bitcoin (біткоіну) досягала $5312 за монету, побивши свій попередній рекорд.

Раніше також повідомлялося, що місцеве самоврядування в Дубаї офіційно запустило свою власну криптовалюту emCash.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X