Китай викликав великий криптообвал. Bitcoin звалився до $3000, інші валюти також котяться вниз

Bitcoin пішов в круте піке

Bitcoin пішов в круте піке

Курси всіх основних криптовалют у світі різко обвалилися. Найпопулярніша на сьогоднішній день цифрова валюта Bitcoin (біткоін) рушила вниз. Не відстають і інші криптовалюти, втрачаючи свою вартість

Панічні настрої продовжили тиснути курси криптовалют. Починаючи з минулого тижня у світових ЗМІ поширювалася інформація про заборону Китаєм всіх ICO (Initial Coin Offering - первинне розміщення монет, форма залучення інвестицій у нові технологічні проекти).

Також кілька китайських криптовалютних бірж оголосили про припинення операцій з цифровими валютами. Так, торги призупинила біржа BitKan. А напередодні найбільша криптовалютна біржа Китаю BTCC офіційно повідомила про зупинку торгів на платформі з 30 вересня.

Такий розвиток подій негативно вплинув на ринок і сьогодні, 15 вересня, курс біткоіну обвалився до $3075 за монету. Таким чином, всього за два дні, вартість криптовалюти опустилася майже на $900 (-22%). Ще 13 вересня ціни біткоіну опускалася до $3964 за монету.

А з моменту свого рекорду, 2 вересня, коли вартість біткоіну досягла $5012, курс обвалився на 40%.

На момент написання матеріалу курс біткоіну коливався нижче $3100 за монету.


Дані coindesk/Bitcoin

Дані coindesk/Bitcoin


Ціна іншої популярної криптовалюти - Ethereum (ефір) - також показала різке зниження. Якщо ще 13 вересня курс ефіру опускався до $270 за монету, то вже сьогодні його вартість впала до $217. Тобто падіння всього за два дні склало близько 20%.


Дані coindesk/Ethereum

Дані coindesk/Ethereum


У цілому, всі основні криптовалюти світу на сьогоднішній день пішли у круте піке. Згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість біткоіну опустилася до $51 млрд. А загальна капіталізація криптовалют на даний момент складає трохи більше $106 млрд.


Сoinmarketcap

Сoinmarketcap


Нагадаємо, що 1 серпня стався так званий форк (поділ) біткоіну. У результаті утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Через менш ніж тиждень курс біткоіну встановив новий історичний рекорд більше $3300 за монету.

Рекорди найпопулярніша криптовалюта ставила із завидною регулярністю аж до початку вересня, коли біткоін подолав позначку у $5000 за монету.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: