Київський банк змінив одного з акціонерів

11 квітня 2018, 16:01

Компанія Експресінвест купила майже 23% акцій київського Індустріалбанку.

Про це йдеться в повідомленні фінансової установи в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передають Українські Новини.

Відео дня

Індустріалбанк заснований у 1990 році. Акціонерами банку є Роза Дворецька, Ігор Дворецький і Анна Дворецька, які володіють 70% статутного капіталу.

У кінці листопада минулого року Індустріалбанк об'єднався з Експрес-банком. Акціонерами останнього також виступають Роза і Ігор Дворецькі, яким належить 80% статутного капіталу банку.

У лютому цього року Індустріалбанк збільшив статутний фонд на 249 млн грн - до 900 млн грн і переніс головний офіс із Запоріжжя до Києва.


Також, згідно з повідомленням фінансової установи, страхове товариство з додатковою відповідальністю Захід-Резерв зменшило частку в статутному капіталі Індустріалбанку з 17,2% до 12,5%. Крім того, Укртраснафта зменшила частку в статутному капіталі Індустріалбанку з 5% до 3,6% від загальної кількості акцій банку.

Частка Рози Дворецької, яка є засновником компанії Експресінвест, зменшилася в статутному капіталі Індустріалбанку з 48,3% до 34,3% від загальної кількості акцій банку.


Експресінвест заснована 6 червня 2007 року та займається купівлею і продажем власного нерухомого майна, а також надає в оренду і експлуатацію власне або орендоване нерухоме майно. Засновником компанії Експресінвест є Роза Дворецька.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X