Київрада вирішила легалізувати висотки Войцеховського на Троєщині

26 червня 2018, 14:59

Київська міська рада прийняла детальний план території (ДПТ) в межах вулиць Оноре де Бальзака, Милославської, Миколи Закревського, Олександра Сабурова в Деснянському районі Києва, що дозволяє легалізувати ЖК Перлина Троєщини Анатолія Войцеховського.

Рішення підтримав 61 депутат, передає Інтерфакс-Україна.

У Київській міській держадміністрації відзначили, що прийнятому ДПТ враховані всі проблеми житлового комплексу.

Відео дня

"(В цьому ДПТ - НВ) врахували і проблеми Перлини Троєщини (житловий комплекс неможливо підключити до інженерних мереж без його легалізації - НВ). Можна буде також побудувати житло для ошуканих інвесторів Еліта Центру", - цитується мер Києва Віталій Кличко в повідомленні прес-служби Київської міської держадміністрації.

За словами представника Інституту генерального плану міста Києва Миколи Римар-Щербини, документ передбачає будівництво житла, торгового центру, двох житлових кварталів зі школою, двох дитсадків, лікарень і поліклінік, пологового будинку, льодового стадіону, спорткомплексу. Крім того, інфраструктура мікрорайону буде включати багатоповерховий гараж і багатоповерховий паркінг, а також дві станції метрополітену.

За даними представника Інституту генплану, в мікрорайоні проживає 93 тис. населення, перспективне кількість населення - 112 тис. чоловік.

У той же час, на думку депутата Київради Михайла Буділова, даний документ дозволяє побудувати 1 млн кв. м житла, що посилить інфраструктурні проблеми в мікрорайоні.

"Цей ДПТ тільки погіршить ситуацію в мікрорайоні: він передбачає 1 млн кв. м. нового комерційного житлового будівництва, що означає близько 50 тис. нового населення. Це величезне навантаження", - заявляв він.

Нагадаємо, у кінці жовтня 2016 року Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо забудовника Войцеховського, підозрюваного в скоєнні низки кримінальних злочинів і створенні організованої злочинної групи.

Войцеховський був затриманий 15 липня 2016 року за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму 12,5 млн грн, створенні організованої злочинної групи та інших злочинах.

Печерський райсуд Києва обрав Войцеховському запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з визначенням застави в розмірі 14 млн грн, після внесення якого він повинен знаходитися за місцем свого фактичного проживання.


Анатолій Войцеховський пов'язаний з Укогруп, яка об'єднує 63 компанії, що займаються будівництвом нерухомості. Ці компанії будують в Києві близько 40 житлових комплексів на самовільно зайнятих земельних ділянках, часто - без будь-якої дозвільної документації.

За словами директора департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації Дмитра Білоцерківця, бізнес Войцеховського - реальна фінансово-будівельна піраміда.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X