Київ зустрів володаря найбільшого в Україні у 2017 році лотерейного виграшу

28 березня 2017, 14:45
PR

25-26 березня 2017 року нв запрошення оператора державних лотерей «М.С.Л.» з Дніпра разом зі своєю дружиною приїхав новий український мультимільйонер Євген Зеленський

18 лютого в державній лотереї «Мегалот» під час проведення тиражу №1615 він зірвав Мегаприз у розмірі 6 150 000 гривень. Однак оскільки щасливчик грав з системною ставкою, його загальний виграш виявився трохи більшим і склав 6 179 943 грн.

Відео дня

Представники оператора державних лотерей «М.С.Л.» привітали переможця і його дружину Ольгу в столиці і вручили сертифікат на VIP-програму «Два дні з життя мільйонера» від «Клубу мільйонерів «М.С.Л.». На білому лімузині новоспечений багатій разом зі своєю другою половинкою вирушили назустріч яскравим враженням з життя у стилі luxury: заміський спортивно-стрілецький клуб з розвагами для справжніх чоловіків, участь у зйомках улюбленої лотереї, вечеря з чарівною ведучою «Мегалот», професійні фотосесії, престижні ресторани, готель у центрі Києва. І це далеко не весь перелік мільйонерських розваг!

Євген Зеленський зірвав Мегаприз у розмірі 6 179 943 гривень

Ексклюзивний вікенд від «Клубу мільйонерів «М.С.Л.» був наповнений незабутніми подіями. Однією з них стала поїздка у спортивно-стрілецький комплекс, який розташований у Броварах, де подружжя змогло відпочити і зарядитися позитивними емоціями на всі 100%. Цей комплекс є також базою олімпійської та параолімпійської підготовки спортсменів зі стрілецьких видів спорту. На його території розташовані півтора десятка стрілецьких майданчиків з пристроями для запуску мішеней і є всі умови для стрільби з різноманітної вогнепальної зброї, а також лука, арбалета, метання бойових ножів. Активно відпочивши і підкріпившись в затишному ресторанчику, прикрашеному у мисливському антуражі, Євген і Ольга вирушили за черговими емоціями, вже - на знімальному майданчику телепрограми «Мегалот».

Під час ефіру ведуча лотереї Ірина Фролова особисто привітала новоспеченого мільйонера і вручила Євгену Зеленському призовий чек на суму 6 179 943 гривні. Вже на брифінгу з журналістами наш герой з радістю поділився своїми враженнями від перемоги і поїздки в Київ, а також планами на виграш. Сім'я Зеленських планує придбати власний будинок і використати залишок грошей на навчання дітей: 16-річної доньки та 3-річного сина. Як виявилося, секрет перемоги Євгена досить простий - треба бути впевненим у собі і мати волю до перемоги. Цікаво, що гру в «Мегалот» Євген Зеленський залишати не планує. Адже ще одна мета - Мега джек-пот - чекає попереду.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає Євгена Зеленського з приголомшливою перемогою і бажає, щоб його мрія про зрив Мега джек-поту теж незабаром здійснилася.

Довідка

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей (EL).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, що отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. В кінці травня 2016 компанія знову отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний в Україні, приєднався до Всесвітньої Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе як надійний і відкритий перед державою і гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» і «Спортпрогноз», проводяться вже більше 10 років і є популярними серед населення.

За власні кошти компанії «М.С.Л.» був побудований і в листопаді 2014 року введений в експлуатацію універсальний навчально-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» - перспективний, повністю публічний соціальний проект (Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе зобов'язання з фінансування центру «Льодограй» протягом, як мінімум, 10 років.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з'явилася завдяки «Лото-Забава».

Контактна інформація:

Україна, 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

Показати ще новини
Радіо НВ
X