Киян, які мають вдома газові колонки, але не встановили лічильники, попередили про припинення поставок з 2016 року

1 грудня 2015, 01:37
471
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Киян, які мають вдома газові колонки, але не встановили лічильники, попередили про припинення поставок з 2016 року - фото

У киян, які використовують газові плити та колонки, але не встановили лічильники, постачання відключать

Компанія Київгаз повідомила, що з 1 січня 2016 року кияни, у яких вдома встановлені колонки для нагрівання води, але які відмовилися від встановлення лічильників на блакитне паливо, залишаться без поставок газу


"З 1 січня 2016 року ПАТ Київгаз буде змушений припинити постачання газу споживачам, які відмовилися від встановлення лічильників у квартирах та будинках, де є газові колонки разом з плитами", - йдеться в повідомленні.

У компанії повідомляють, що незважаючи на те, що встановлення лічильників є безкоштовним, жителі столиці відмовляються від нього.

У Київгазі відзначили, що жителі столиці відмовляються від встановлення лічильників, так як не згодні з нормами, встановленими для кожної людини Кабінетом міністрів.

Нагадаємо, у квітні уряд вдвічі знизило нормативи споживання газу населенню без лічильника.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин пояснив, що раніше норматив споживання газу домогосподарства, які використовують тільки газову плиту становив 6 куб. м газу, тепер складатиме 3 куб. м газу на місяць на одну людину.

Для домогосподарств, які використовують газову плиту і не мали центрального опалення норматив знижено з 9 до 4,5 куб. м газу на місяць на одну людину.

Для домогосподарств, які використовують газові плити, водонагрівачі норматив знижений з 18 до 9 куб. м газу на місяць на одну людину.


28 квітня НАК Нафтогаз України опублікував розрахунки витрат і доходів, пов'язаних із закупівлею та постачанням газу для потреб населення, а також озвучив точну вартість закупівлі блакитного палива та його ціну для українців.

На початку квітня глава Нафтогазу України Андрій Коболєв заявив, що тариф на газ для населення має бути 9,6 тисяч гривень.

З 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення було підвищено в 3,3 рази - до 3 600 грн за тисячу кубометрів.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Фінанси

21 травня, 18:35

thumb img
Коломойський остаточно програв суди Нацбанку по заставному майну на 2,6 млрд грн
Рітейл/Нерухомість

22 травня, 09:03

thumb img
Успішний досвід заразливий. Як Фонд держмайна має намір регулювати роботу ріелторів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua