Киян, які мають вдома газові колонки, але не встановили лічильники, попередили про припинення поставок з 2016 року

1 грудня 2015, 01:37
Компанія Київгаз повідомила, що з 1 січня 2016 року кияни, у яких вдома встановлені колонки для нагрівання води, але які відмовилися від встановлення лічильників на блакитне паливо, залишаться без поставок газу


"З 1 січня 2016 року ПАТ Київгаз буде змушений припинити постачання газу споживачам, які відмовилися від встановлення лічильників у квартирах та будинках, де є газові колонки разом з плитами", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У компанії повідомляють, що незважаючи на те, що встановлення лічильників є безкоштовним, жителі столиці відмовляються від нього.

У Київгазі відзначили, що жителі столиці відмовляються від встановлення лічильників, так як не згодні з нормами, встановленими для кожної людини Кабінетом міністрів.

Нагадаємо, у квітні уряд вдвічі знизило нормативи споживання газу населенню без лічильника.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин пояснив, що раніше норматив споживання газу домогосподарства, які використовують тільки газову плиту становив 6 куб. м газу, тепер складатиме 3 куб. м газу на місяць на одну людину.

Для домогосподарств, які використовують газову плиту і не мали центрального опалення норматив знижено з 9 до 4,5 куб. м газу на місяць на одну людину.

Для домогосподарств, які використовують газові плити, водонагрівачі норматив знижений з 18 до 9 куб. м газу на місяць на одну людину.


28 квітня НАК Нафтогаз України опублікував розрахунки витрат і доходів, пов'язаних із закупівлею та постачанням газу для потреб населення, а також озвучив точну вартість закупівлі блакитного палива та його ціну для українців.

На початку квітня глава Нафтогазу України Андрій Коболєв заявив, що тариф на газ для населення має бути 9,6 тисяч гривень.

З 1 квітня поточного року мінімальний тариф на газ для населення було підвищено в 3,3 рази - до 3 600 грн за тисячу кубометрів.

Показати ще новини
Радіо NV
X