Хакери заблокували сайт Нацбанку Білорусі

26 жовтня 2020, 17:01

Білоруські хакери з об'єднання Кіберпартизани заявили про атаку на офіційний сайт Нацбанку Білорусі. Фінрегулятор скаржиться на DDoS атаки.

Білоруська угруповання хакерів Кіберпартізани 26 жовтня заявила про кібератаку на сайт Нацбанку Білорусі (НББ). Про це хакери повідомили в своєму Telegram.

«Нацбанк не дуже хотів приєднуватися до народної страйку. Ми їх переконали », - йдеться в повідомленні угруповання.

Відео дня

Йдеться про загальнонаціонального страйку 26 жовтня, яку рані оголосила лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановском.

Близько 15:00 Інтерфакс-Захід повідомив, що сайт Нацбанку відновив роботу.

«Фахівці з'ясовують причини того, що відбувається», - прокоментували ситуацію в прес-службі регулятора.

Пізніше в НББ заявили агентству, що причиною непрацездатності сайту стала зовнішня DDoS атака.

«Причиною тимчасової відсутності доступу інтернет-користувачів до сайту Національного банку Республіки Білорусь, що спостерігався в період з 12:45 до 15:00 26 жовтня 2020 р стала зовнішня DDoS атака. Тепер Національним банком спільно з уповноваженими державними органами робляться необхідні заходи для забезпечення безперебійної роботи сайту Національного банку», - заявили в банку.

Станом на 16:30 доступу до офіційного сайту Національного банку Білорусі немає.

Нагадаємо, що вранці 26 жовтня Світлана Тіхановска оголосила про початок Народного страйку в Білорусі. За словами Тіхановскої, працівники державних заводів і підприємств, транспортники, шахтарі, викладачі та студенти з самого ранку почали страйкувати.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X