«Швидко вносимо». У Раду подадуть законопроект про відтермінування фіскалізації фізосіб-підприємців на рік — Арахамія

3 листопада 2020, 20:51

Глава фракції Слуг народу обіцяє відтермінувати введення реєстраторів розрахункових операцій для ФОП.

У Верховну Раду оперативно внесуть законопроект про відтермінування фіскалізації фізичних осіб-підприємців на один рік, щоб був час для напрацювання оптимальних рішень, необхідних для впровадження більш цивілізованих правил для бізнесу. Про це заявив глава фракції Слуг народу Давид Арахамія.

Відео дня

«Сьогодні (3 листопада, — ред.), до прикладу, було багато подій під Верховною Радою (акції протесту, — ред). Організатори, серед іншого, це наші ФОПівці […] Тому сьогодні оперативно зустрівся з активом громадських спілок ФОПівців. Проблематика абсолютно зрозуміла для мене. Тому швидко вносимо законопроект для відтермінування фіскалізації ФОПів на рік», — написав він у Facebook.

Арахамія зазначив, що це — не остаточне вирішення питання, але цей час потрібен, щоб напрацювати оптимальні рішення, необхідні для стимуляції економіки і впровадження більш цивілізованих правил для бізнесу.

Як повідомлялося, раніше Ярослав Железняк, нардеп від партії Голос, перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, заявив, що лідери всіх фракцій Ради домовилися відтермінувати введення РРО для ФОП II-IV груп на рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X