Глава НБУ посоветовал банкам закрывать часть отделений на карантин

17 листопада 2020, 12:20
Глава Нацбанку України Кирило Шевченко зазначив, що уряд дозволив працювати в карантин вихідного дня банкам, страховим компаніям і поштовим операторам.

Глава НБУ Кирило Шевченко рекомендував банкам закривати на карантин вихідного незавантажені відділення, а також відділення які знаходяться в торгових центрах або інших будівлях, закритих на карантин.

Відео дня

Про це Шевченко написав у своєму Facebook.

"Закривати відділення, які є на сьогодні не завантаженими або знаходяться у великих торгових центрах і будівлях, які закриті на час карантину. Це важлива превентивний захід проти поширення коронавірусу", - написав глава НБУ.

Також Шевченко зазначив, що банки країни без проблем перенесли перший карантин вихідного дня, оскільки уряд дозволив працювати у вихідні банкам, страховим компаніям і поштовим операторам. Він підкреслив, що НБУ не вводив обмеження на роботу фінустанов і їх операції.

За словами глави центробанку, чергові відділення банків, які зазвичай працюють у вихідні дні, продовжували працювати і в минулі вихідні. У той же час Шевченко закликав громадян не відвідувати відділення без крайньої потреби і вибирати онлайн канали обслуговування.

Нагадаємо, що в минулу середу, 11 листопада, Кабінет міністрів проголосував за введення в Україні карантину вихідного дня. Він почне діяти з цих вихідних 14-15 листопада до кінця місяця. За даними Української правди, обмеження можуть ввести до кінця року. 16 листопада Верховна Рада має намір рекомендувати Кабінету міністрів скасувати карантин вихідного дня. Можуть дозволити роботу барів, ресторанів, кафе, спортивних залів, прийом відвідувачів в ТРЦ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X