Капіталізація світового ринку криптовалют досягла $200 млрд

3 листопада 2017, 20:05
Сукупна вартість ринку криптовалют досягла на цьому тижні рекордного показника в $200 млрд

Про це свідчать дані сайту Coinmarketcap, який відстежує ситуацію з торговельними операціями за участю 1254 криптовалюта на 6397 торгових майданчиках, передає ТАСС.

За даними сайту, вартість даного ринку тепер становить $200,3 млрд.

Відео дня

Істотний внесок у подолання 200-мільярдної планки внесли біткойни, чия сукупна вартість тільки за останні сім днів зросла більш ніж на чверть, перевищивши $124 млрд. При цьому зараз курс основної криптовалюта наближається до $7,3 тис. На початку року він становив менше $1 тис.

В Україні статус криптовалют зараз законодавчо не врегульовано. Раніше ряд народних депутатів запропонували Верховній Раді легалізувати оборот біткоіни (bitcoin) та інших криптовалюта в Україні, зареєструвавши законопроекти №7183 і №7183-1.

Однак регулятор - Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) відмовилася підтримати ці законопроекти в тому вигляді, в якому вони були подані. Комісія звертає увагу на недопустимість використання терміна "криптовалюта", оскільки за своєю суттю це поняття є результатом фінансового інжинірингу, а не "валютою". НКЦПФР наполягає на доопрацюванні поточній редакції законопроектів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X