Кабмін виділив 21,5 мільярда гривень для виплат платникам ліквідованих банків

16 вересня 2015, 16:24
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про те, що уряд передав у Фонд гарантування вкладів 21,5 мільярда гривень, які підуть на виплати платникам банків, які було ліквідовано


Яценюк також наголосив, что майно банків, яке знаходиться у Фонді, повинно бути прозоро і чесно продано за ринковою ціною.

"Це є джерело доходів для того, щоб погашати заборгованість перед вкладниками відповідних ліквідованих банків", - заявив Яценюк.

Відео дня

Прем'єр також зазначив, що робота Фонду має бути модернізована, після чого Україна зможе отримати додатково 200 мільйонів євро від уряду Німеччини. - повідомляє прес-служба Кабміну.

"Про це ми розмовляли з міністром фінансів, і президент підтримує позицію щодо необхідності наведення порядку в Фонді гарантування вкладів", - заявив Яценюк.

Нещодавно Національний банк України (НБУ) ухвалив постанову №602 про ліквідацію та відкликання банківської ліцензії ПАТ Укргазпромбанк.

Укргазпромбанк був віднесений до категорії неплатоспроможних 7 квітня 2015 року у зв'язку із здійсненням ризикової діяльності.

Крім того, повідомили в НБУ, регулятор прийняв рішення про віднесення ПАТ Інтеграл-банк до категорії неплатоспроможних.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X