Кабмін відхилить пропозицію Ради збільшити зарплати нардепам вдвічі - Гройсман

23 жовтня 2016, 14:21
Кабінет міністрів не підтримає ініціативу народних депутатів самим збільшити собі зарплату майже вдвічі

Таку заяву зробив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Це питання зараз не на часі. Зараз усім нам треба перш за все думати над тим, як підняти доходи звичайним людям. Ми уже заклали в проект бюджету підвищення зарплат учителів, лікарів і в цілому підвищення соціальних стандартів. До другого читання уряд має намір ці позиції тільки посилити", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

При цьому він уточнив, що зараз уряд опрацьовує зміни, які внесли парламентарі до висновків та рекомендацій щодо держбюджету на 2017 рік.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада України вирішила майже вдвічі збільшити посадові оклади народних депутатів. Відповідна норма міститься в прийнятому Радою проекті постанови №5000-П Про висновки і пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік.

Згідно з документом, посадовий оклад голови Верховної ради Андрія Парубія повинен збільшитися до 30 мінімальних заробітних плат (мінімальна зарплата в Україні становить 1450 гривень – ред.) - до 43,5 тисячі гривень, заступників голови Верховної Ради Ірини Геращенко та Оксани Сироїд - до 28 мінімальних зарплат (40,6 тисячі гривень).

Зарплату пересічному народному депутату пропонується встановити на рівні 25 мінімальних зарплат, що дорівнює - 36,250 тисячі гривень.

Показати ще новини
Радіо NV
X